Савиндан

15. април – Светски дан уметности

Поводом обележавања Светског дана уметности у Градској галерији је 13. 4. 2018. године приређено Музичко-поетско вече. У музичком делу програма наступао је и Хор ученика матичне школе. Учествовали су у хорском извођењу песама „Изнад дуге“ и „Ђурђевдан“: Андријана Поповић, Снежана Лазаревић ,  Андријана Марковић, Татјана Милинковић, Јасмина Стојчић,  Андријана Мандић, Милица Вучићевић, Владана Колџић,  Николина Јовићевић, Милица Матијевић,  Зорана Јанковић,  Кристина Јанковић, Анђела Станболија, Петар Петровић, Кристина Ковачевић, Теодора Марковић, Јана Каранац,  Василија Чумић, Тамара Белинцан, Катарина Луковић, Тијана Томић, Зорана Петровић, Лука Милосављевић, Татјана Милинковић и  Данило Мићић (гитара).

Неки чланови су наступали и као инструменталисти:

Милица Вучићевић (клавир) – Лудвиг ван Бетовен За Елизу;

Петар Петровић (саксофон) – Пепељуга;

Андријана Поповић (виолина) – Дмитри ШостаковичТужна песма, одломак.

Прослава Савиндана

Васкршњи концерт ИО Роге

У Подручном одељењу наше школе, у Рогама је приређен Васкршњи концерт, 10. 4. 2018. године. Поред ученика из Рогу учествовао је и Хор ученика из матичне школе. Певали су песме “Православље“ и “Ђурђевдан“ уз инструменталну пратњу: Данило Мићић (гитара), Андријана Марковић, Тамара Белинцан, Петар Петровић,  Андријана Мандић, Андријана Поповић, Владана Колџић, Јана Каранац,   Катарина Луковић, Зорана Петровић, Снежана Лазаревић, Александра Павловић,          Маријана Миловановић, Јелена Марковић, Татјана Милинковић, Јасмина Стојчић, Милица Матијевић, Кристина Ковачевић, Тијана Милинковић  и  Теодора Марковић.