Такмичења из математике полако се завршавају за ову школску годину, а ученици наше школе су постигли значајне успехе на различитим нивоима такмичења.
Најмлађи учесници такмичења су били ученици трећег разреда. На Општинском такмичењу, које је одржано у ОШ ,,Петар Лековић”, прва три места су били следећи ученици:
1. место – Јездић Богдан
2. место – Стефановић Ирина
3. место – Ђокић Теодора

Ученици четвртог разреда су, такође, успешно решавали постављене проблеме и Николић Јана је освојила 3. место.
Код петака, највише поена је освојио Павловић Ђорђе који је освојио 1. место на Општинском такмичењу и учествовао на Окружном такмичењу које је одржано у OШ ,,Слободан Секулић” у Ужицу.
Стефановић Елена и Јанковић Немања били су пласирани на 1. односно 2. место на Општинском такмичењу, а освојили су и похвалу на Окружном такмичењу.
Ученици седмог разреда наставили су успешан низ ученика претходних разреда.
Чанчаревић Срећко је освојио 1. место, а Сарић Милица 2. место на Општинском такмичењу.
На Окружном такмичењу:
Чанчаревић Срећко је освојио 2. место, а Васиљевић Урош 3. место.
Ученице осмог разреда Марија Вучићевић и Милић Маријана су освојиле 1. место, односно 3. место на Оштинском такмичењу уз учешће на Окружном такмичењу.
Похвале за наше младе и успешне математичаре, као и све такмичаре који су учествовали на такмичењима!!!