Пријатељство у време друштвених мрежа

Ученици старијих разреда ОШ „Емилија Остојић“ учествовали су на литерарном конкурсу кратке приче на тему Пријатељство у време друштвених мрежа, који је расписала Подружница Друштва за српски језик и књижевност Златиборског округа. У категорији основношколског узраста I и II место освојили су ученици наше школе Петар Петровић, I место (одељење VIII2; професор Соња Стоковић) и Коста Радовић, II место (одељење VI3; професор Соња Стоковић).

Додела награда, уз богат уметнички програм, одржана је у среду 29. јануара 2020. године у Клубу младих у Пожеги у 18.00. У програму су учествовали ученици наше школе: Вук Марјановић, Невена Јотић, Тамара Драшкић, Мила Савић, Ема Мићовић, Милица Вучићевић, Софија Павловић.